| NIMENII a întrebat:

Dupa cum unii dintre noi stim, multe site uri de filme si seriale online au fost inchise...Eu personal ma uitam pe 990, dar a fost inchis si ala.
As dori sa stiu si eu ce site uri mai sunt cu seriale la zi. In special la seriale sa fie toate episoadele la zi. Nu neaparat trebuie sa fie romanesc ( nu am probleme cu engleza).

4 răspunsuri:
| Air4 a răspuns:

Cel mai bun site este greu de gasit am sa til spun este824si176

| NIMENII explică (pentru Air4):

Ce e cu numerele alea? Stii destul de bine ca nu pot sa pun adrese care sunt blocate! Iar 990 punct ro ii un site...

| Air4 a răspuns:

876 si 348 sunt cele mai bune si nu-s sterse

| NIMENII explică (pentru Air4):

Raportat!