| boNNeR a întrebat:

Salut, mai de mult cand eram mai mic am vazut un film cu niste tipi care erau la un fel de scoala cred ca o academie unde erau tot felul de majorete si fanfare iar un baiat a fost adus in acea tabara sau academie ce o fi ea si a primit o camera unde a fost cazat cu un tip care facea roboti iar el is gaseste niste prietenii si face tot felul de prostii. Intr-o parte a filmului stiu ca saboteaza toata fanfara punandu-le ardei iute in instrumente care-va care stie filmu dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Da,mi-am amintit:American Pie Presents: Band Camp (2005)
http://www.cinemagia.ro/......ica-14330/

4 răspunsuri:
| boNNeR explică (pentru faramatania):

Ceva in genul acesta doar ca pe tip pacra il chema ceva cu stev lee si toti erau imbracati in ceva uniforme alb albastre si el primeste ceva instrument muzical un triunghi, le pune fetelor in baie camere de luat vederi sa le vada goale...si asa mai departe...

| faramatania a răspuns (pentru boNNeR):

Cred:#1 Cheerleader Camp (2010)
http://www.cinemagia.ro/filme/1-cheerleader-camp-559036/

| boNNeR explică (pentru faramatania):

Nu e asta