| Mysterious98 a întrebat:

Am auzit ca se face un film nou, numit Transformers Rise of Galvatron ( 4 ) si as vrea sa stiu pe ce site il pot gasi. FUNDA!

4 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Nici macar nu au inceput filmarile pentru noul film care este anuntat ca va aparea in 2014, deci mai ai de asteptat.

| Hevnoraak a răspuns:

Basme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este doar un proiect. Altfel, dă şi tu bani la cinema, 20 lei nu e cine ştie ce, că sunt sătul, toţi vreţi ceva gratis. Bine, oricum va mai trebui să aştepţi până termină ăia filmul, asta doar dacă nu se decid să-l pună la dispoziţia unui milog român...

| Mysterious98 explică (pentru anonim_4396):

laughing