| Capriciu a întrebat:

Am o mare rugaminte va rog cine ma poate ajuta sa imi scrie denumirea cintecelor (toate) din filmul indian Si in durere si in fericire. Ofer funda neaparat celui caare ma ajuta.Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Le găsești aici:
http://www.imdb.com/title/tt0248126/soundtrack
Kabhi Khushi Kabhie Gham (Lata Mangeshkar), Bole Chudiyan (Kavita Krishnamurthy, Alka Yagnik, Amit Kumar, Udit Narayan and Sonu Nigam), You Are My Soniya (Alka Yagnik and Sonu Nigam), Suraj Hua Maddham (Alka Yagnik and Sonu Nigam), Say Shava Shava (Alka Yagnik, Sunidhi Chauhan, Udit Narayan, Sudesh Bhonsle, Adesh Shrivastava and Amitabh Bachchan), "Yeh Ladka Hai Allah' (AlkaYagnik and Udit Narayan), Kabhi Khushi Kabhie Gham (sad version) Sonu Nigam, Deewana Hai Dekho (Alka Yagnik, Sonu Nigam and Kareena Kapoor), Kabhi Khushi Kabhie Gham (sad version) Lata Mangeshkar, Soul of K3G (instrumental), composed by Sandesh Shandilya, Vande Mataram (Usha Uthup), Its Raining Men (Geri Halliwell)

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Zi titlul original al filmului, ori postează un link cu filmul pe care-l cauți...

| Capriciu explică (pentru floresdemayo):

Titlul original al filmului este Kabhi Khushi Kabhie Gham...