| anonim_4396 a întrebat:

AM vazut un film in care niste tineri fac o emisiune si ajung intr-un azil de nebuni ia tot in deradee pana ce incep sa dispara 1 cate 1. Dau Funda pentru cine imi zice numel filmului!

Răspuns Câştigător
| andisiatat a răspuns:

Grave Encounters 1 si 2...sunt tari filmele mai ales partea a doua
Enjoy the moviewinking

7 răspunsuri:
| AnotherWayToDie a răspuns:

Final destination? funda?puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AnotherWayToDie):

Nu e Final destination

| AnotherBookworm a răspuns:

Hmm...am vazut si eu filmul big grin este Rec, daca nu ma insel..nu de curand, mi-a zis un amic ca s-a uitat si el mai demult, si ca s-a speriat groaznic ( tin minte ca mi-a zis ca se numeste Rec). Eu m-am uitat parca vara trecuta, si nu-i mai stiam numele. m-as uita la trailer pe youtube, ca sa-ti zic exact daca e asta.dar mi-e cam frica.laughing

| knighter a răspuns:

Grave Encounters?

| FadetoBlack a răspuns (pentru AnotherWayToDie):

Măcar tu ai văzut Final Destination?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FadetoBlack):

Da

| FadetoBlack a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu de tine era vorba big grin