| armando321 a întrebat:

as vrea sa ma uit la niste filme animate puteti sa-mi spuneti cateva?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Up, Hotel Transilvania, Mulan, Tangled, Bee movie, The burton corpse bride, The croods, Zootopia, The boy and the beast, The peanuts movie, Inside out.

2 răspunsuri:
| armando321 explică (pentru Adry05):

Sti mai multe gen the boy and the beast?

| Adry05 a răspuns (pentru armando321):

Nu char..Nu stiu exact ce gen vrei. Nu ma prea uit la animatii, astea sunt printre singurele care mi-au placut, exceptandu-le pe alea clasice gen Frumoasa si bestia, doamna si vagabondul etc. happy