| Balicescu_Alex_1997 a întrebat:

Salut TPU, avem persoane care urmaresc trasnitii din nato? Caut si eu un episod (stateau la casa lui Gogoasa) cand Pupaza comanda 4 pizza si Gogoasa, Marlanu, Chiorete se prefaceau ca nu e buna pizza.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu urmaresc, dar vezi daca e acesta:
https://www.youtube.com/watch?v=ySosArZ9azE

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru floresdemayo):

L am cautat si eu dar nu e asta

| vodami92 a răspuns:

Nu prea mi-a placut repet trasnitii! dar cei patru adica grig chiroiu bogdan dumitrescu constantin zamfirescu si toni ionescu! mi-au placut doar la chestiunea zilei! apoi i-a imprastiat! cum ii imprastie pe fotbalistii astia la diverse echipe! unii la prima tv adica la trasnitii! unii la pro tv adica la bloc! asta-i viata! asa era conventia atunci! oricum cei patru grig chiroiu bogdan dumitrescu constantin zamfirescu si toni ionescu! au plecat cam in aceleasi conditii de la pro tv la prima tv! ca si dragos mostenescu si emil mitrache de la pro tv la kanal d si apoi la prima tv! au cerut bani mai multi de la pro tv! si pro tv-ul i-a certat! ca nu suntem de acord cu asta! a iesit ditamai scandalul! si le-a zis spus ca aveti nu stiu cate minute la dispozitie! fie ramaneti la pro tv asa cum este! cu salariul actual! fie va duceti la alte posturi! ei si ce crezi ca au facut! au mers pe a doua varianta! merg la alte posturi! de aia in televiziune viata nu este usoara deloc! absolut deloc! o porcarie! azi poti sa fii! maine numai poti sa fii! si ajungi un sarac! nu bogat! dar se intampla! si nu doar la noi! peste tot! adevarul este imi pare rau sa o zic spun dar romanul odata cu trecerea anilor s-a mai desteptat asa! adica daca in anii 90 de pilda nu aveai alte alternative! doar chestiunea zilei! vacanta mare! divertis! pe urma au aparut animat planet show scene de casnicie chiar mondenii! si na iti dai seama! gusturile s-au schimbat! singura diferenta atat ca nu aveam atata acces la tehnologie! ca astazi! atunci eram mai amarati asa! dar eram buni cat de cat unii cu altii! etc! acum ne dusmanim intre noi! etc! dar amintiri oarecum placute! vremuri in care se putea si mai bine chiar! uneori!