| klameteo a întrebat:

Ce filme de groaza da cu fantome in recomandati? Stiu ca am mai pus intrebarea dar pe majoritatea filmelor care mi le-ati scris le-am vazut! Da-ti cat mai multe raspunsuri ca daca da-ti, primiti FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Stecer a răspuns:

Hallowen
hallowen 2

24 răspunsuri:
| dezosteron a răspuns:

Frate eu am vazut unu acum vreun an filmul se numea SILENT HILL descarca si sigur o sa iti placa sper ca o sa iti placa bafta

| CristianPreda a răspuns:

Shutter 2004

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The others...

Incearca-l si nu vei regreta..Are un sfarsit imprevizibil!

Vizionare placuta si sper ca te va speria!devil

| xlollypop a răspuns:

Fenomene stranii(dar nu e film) sau daca vrei film the exorcism of emily roselove struck

| wendy434 a răspuns:

Silent hill si shutter 2004 recomand
p.s.nu vvad eu bine, sau poza ta e un afis wm 28?-.-

| klameteo explică (pentru wendy434):

Da,eu un afis WrestleMania 28, de ce?

| klameteo explică (pentru anonim_4396):

Vom vedea happy!

| wendy434 a răspuns (pentru klameteo):

Eram curioasa daca sunt singura ce se uita la wrestling, separe ca nu, si care e favoritul tau?[curiozitate]

| klameteo explică (pentru wendy434):

Cm Punk.Al tau?

| wendy434 a răspuns (pentru klameteo):

Fenomenul Undertaker.[sunt sigura ca face 21-0 la anul'XD], nu stiu de cand te uiti la wrestling [am 13 si ma uit de la 6 deci...],dar e chiar excelentwinking,si mie imi place de punk,in ziua de azi s-au dus wrestleri adevarati ca undertaker,hbk, hulk hogan, stone cold steve austin, jimmy super fly snuka, hhh si multi alti, acum jericho se crede cel mai bun cu toate ca l-a umilit punk la wm/extreme rules=.=-.-mdea...deasta prefer sa caut meciuri de wrestling pe youtube, acolo am sanse sa vad un meci de 5 stele daca stiu ce sa caut, inainte mai era edge, undertaker cand nu venea odata pe an si anume la wm, frati distrugeri etc.[nu ca edge era mare legenda dar facea spectacol trebuie sa recunosc]sper sa fi macar pe jumatate de acord cu ce am zis/scris mai suswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru klameteo):

Are unele momente care te vor speria, dar sfarsitul e... fantastic!

Sper sa-ti placa!

| AnonimGirll a răspuns:

Bloody Mary

| klameteo explică (pentru wendy434):

Pai nu stiu daca va mai lupta Undertaker dupa meciul dintre el si Triple H dar si eu sper sa mai lupte.Si da, ai dreptate, mai bine te uiti pe youtube la un meci de calitate intre anii 1995-2005, astia cred ca au fost cei mai buni ani din istoria companiei.Si da, Undertaker, trebuie sa recunosc, nu mai e ca si acum cativa ani, cand chiar facea senzatie.Nu ca la meciurile din ultimii 2 ani de la WM nu a facut senzatie dar nu mi-a placut ca aparea numai la WM si in rest nimic.

| wendy434 a răspuns (pentru klameteo):

Sper ca va mai duce niste meciuri la wm, in fond trebuie sa se mai mareasca recordul, si sper ca la anul sa fie kane[sau cum imi place mie sa ii spun, el matador(e spaniol de origine daca nu stiai)], ca e enervant cu ''ura'' lui-.-

| klameteo explică (pentru wendy434):

Stiam ca e spaniol.

| wendy434 a răspuns (pentru klameteo):

Ma bucur, dar ramane enervant cu ''ura'' lui-.-

| klameteo explică (pentru wendy434):

Da,chiar e enervant.Cand s-a intors in decembrie credeam ca-l va ataca pe Mark Henri dar l-a atacat pe Cena. Apoi l-a atacat pe Ryder din nu stiu ce motiv si acum pe Randy.

| wendy434 a răspuns (pentru klameteo):

Asa e, candva facand echipa ''frati distrugeri'' cu fenomenul Undertaker, iar acum ataca asa de nebun...ce fac ani astia trecatori.....si daca imi permiti si nu te supara dar se scrie mark henry, cu y nu cu iwinking

| wendy434 a răspuns (pentru klameteo):

Cum ai vrea la wm 29 sa se faca 21-0 sau 20-1? Eu as vrea taker vs kane, meci hell in a cell sau macar fara descalificari, cu arbitru special hhhXD...ar fi epic._.

| klameteo explică (pentru wendy434):

Mersi ca mi-ai zis happy!

| klameteo explică (pentru wendy434):

Drept sa-ti spun, as vrea sa castige Undertaker deoarece s-a straduit sa castige toate meciurile de la WM, acum ar fi pacat daca ar pierde aceasta mostenire!

| wendy434 a răspuns (pentru klameteo):

E okwinking, ma bucur ca nu esti genul de fan ce daca il corectezi injura o gramada-.-...hmm mai sti? poate ca cand se retrage el sa se apuce fiul lui de wrestling si sa duca mai departeXD[fiul lui din cate stiu are 18 ani deci sunt sanse], ar fi frumos, sa vina si el sa il sustina pai ar trebui triple h sa faca o arena mai mare ca va fi plina dar pe bune sunt cam dezamagita de brock la intoarcere se crede cel mai tare dar, pana acum e un idiot-.- adica cat de prost trebuie sa fi ca sa ii rupi mana sefului tau=.=slabe sanse sa nu fie concediat, tu ce crezi?

| klameteo explică (pentru wendy434):

Ar fi tare ca fiul sau sa continue seria dar nu cred ca va reusi ce a reusit Undertaker.Si nu stiu daca stii, dar, la ultimul Raw din Sua, a venit Paul Heyman si a anuntat ca Brock Lesner a renuntat la WWE.Deci am scapat de el.

| wendy434 a răspuns (pentru klameteo):

Asta da motiv de petrecere! si acum mi-am adus aminte de raw-ul ala...si da adica toata presiunea pe care fani o vor vedea in tine fiindca esti fiul unei legende, si daca pierzi un meci[nu neaparat wm] sa strige un intreg stadion ''Tatal tau a fost si este o legenda tu esti un idiot!'', si daca il antreneaza poate poate, in fond Undertaker din pacate are 47-48 ani,deci nu prea mai duce prea mult, dar va deveni cu siguranta hall of famer, si pentru toti fani wrestlingului adevarati va fi mereu legenda, plus ca wm fara el e ca un raw obisnuit, asta rezulta ca:Cea mai neagra zi al WWE e cand va pune Undertaker stop-.-mdea... daca se va face o carte cu sporturi legendare/wresling, Undertaker va trebui sa fie pe coperta si in primul capitol=.=