| WhiteShadow238 a întrebat:

big grin Nu stiu daca sunt destul de concret in intrebarea urmatoarea dar am nevoie mare de ajutor asa ca incercati sa ma ajutati please : Este vorba de un film caruia nu ii stiu numele dar mi-a povestit tatal meu o parte din el daca voi ma puteti ajuta postati aici raspunsul uitati cam despre ce este vorba :
Era intr-o scoala un om de serviciu care spala in fiecare zi pe jos prin toata scoala in fine in aceasta scoala era o tabla mare pe hol pe care un profesor de matematica posta o problema sa vada cine este destept!
Dupa ce a scris problema cand toti erau acasa omul de serviciu a ramas sa spele pe jos (El are casti pe urechi si danseaza continu ascultand muzica prin casti...big grin)
IN fine deci am zis ca a ramas sa spele pe jos si a trecut prin fata tablei in timp ce spala si dansa pe jos a luat o creta si din dans rezolva problema ca o joaca de copil big grin a 2a zi vine profesorul de matematica si a vazut mirat ca cineva a rezolvat problema!
Intra in clasa si intreaba:
-Cine a rezolvat problema de pe tabla de pe hol?
Clasa nimic
Profesorul enervat posteaza inca o problema si mai grea ca sa il testeze pe tipul care o rezolva
Dupa ce a facut-o se repeta din nou tipul ramane sa spele apoi toti pleaca si din nou trece pe acolo si o rezolva in dans ca pe o joaca
Profesorul si mai enervat intra in clasa si intreaba mai nervos :
-CINE A REZOLVAT PROBLEMA?
Clasa nimic si profesorul enervat a postat o problema grea pe care numai marii matematicieni o puteau rezolva si se repeta seara iar omul de serviciu din joaca rezolva totul ca printr-o joaca big grin
Deci cam atat am avut de spus big grin
Cine ma poate ajuta FUNDA big grin.

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Done. Good Will Hunting se numeste (o sa il vad si eu in seara asta, este foarte bun)
http://www.youtube.com/watch?v=nkN7925hzdI

6 răspunsuri:
| TudorClaudia a răspuns:

Tatal tau nu mai stie?

| eucumine010 a răspuns:

Stiu filmul laughing, dar imi scapa numele. 2 minute si il gasesc. tongue

| QuadruplePersonality a răspuns:

Good Will Hunting (1997). Ăsta trebuie să fie. Am văzut filmul acum câţiva ani şi mi-a plăcut foarte mult.
http://www.cinemarx.ro/filme/Good-Will-Hunting-Good-Will-Hunting-5028.html

| Flydream a răspuns:

Am vazut filmul...se numeste "Good Will Hurting" si apare in 1997. Un film super bun cu un baiat geniu care nu a reusit sa faca o scoala din cauza problemelor finainciare.

| WhiteShadow238 explică:

MS MS MS :X::X nu stiu cum sa iti mai multumesc laughing add rdz_Woords daca vrei sa te ajut cu cate ceva ma descurc in mai multe domenii big grin

| eucumine010 a răspuns (pentru WhiteShadow238):

Nu ai pentru ce. Stai linistit. Merci pentru funda.