| RickGrimes a întrebat:

Dau FUNDA! M-am uitat asta seara la un film pe HBO happy Silent Hill : Revelation, Si as vrea, va rog mult sa imi SPUNETI daca se poate CE filme HORROR incep in SEARA ASTA! Haideti ca nu va dau intrebarea tarziu, este 6:20 de obicei incep pe la 22:00 sau 23:00! Va rog sa nu va bateti joc de mine, niste filme HORROR pana in ora 00:00 sa INCEAPA! Adica nu filme la ora 2 dimineata ca nu stau sculat pana atunci.dar sa inceapa maxim la 23:30 sau 12 noaptea. deci uitati-va si pe net pe ce vrei voi, driver ce aveti la televizor, daca incepe un film horror In seara asta nu in alta seara! Dau funda! :*

4 răspunsuri:
| zambilici a răspuns:

Tv.acasa.ro
aici ai programul si cauti tu filme pe toate posturile

| RickGrimes explică (pentru zambilici):

Nu MAH nu ma intereseaza sa caut eu, vreau sa imi dati voi, sa cautati si sa imi dai sa vad daca va place, asa ca nu ma intereseaza asa puteam sa caut de mult...

| DimLight a răspuns:

Uita-te la sympathy for mr. vengeance. e o drama coreeana dintr-o trilogie dar e destul de horror laughing il downloadezi

| Sarius1994 a răspuns (pentru RickGrimes):

Mata +tactu in pat e destul de horror