| Preda_Stefan_1984 a întrebat:

din filmul Balika Vadhu in ce episod s-a batut fiul lui Bairon Singh cu oamenii lui Ratan Sight? Ma refer ca a fost un episod in care in timp ce s-a batut fiul lui Bairon Singh, Ratan Singh l-a lovit in cap pe fiul lui Bairon Singh cu un obiect.Imi poate spune cineva daca stiu ce episod exact a fost? Cine raspunde, primeste funda.

3 răspunsuri:
| Balalau95 a răspuns:

Deci, dupa ce ca te uiti la telenovlele, le mai preferi si pe cele indiene care sunt cele mai penibile, si te astepti sa nu fi singurul...
SUCCES! o sa ai nevoie big grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Balalau95):

De gustibus est non disputandum.winking

| Balalau95 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu poti sa il discuti, dar poti sa faci putina caterinca, ca sa mai zambesti nintelwinking