| cicu a întrebat:

este cineva fan la animul Kampfer exista sezonul 2? pe ce sait il gasesc multumesc pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Buna.

Din cate stiu eu, da exista si sezonul doi din " Kampfer ". L-am vazut, si este minunat, ba chiar pervers.
Iti dau site-ul unde poti viziona sezonul doi.;) Sezonul doi din " Kampfer " se numeste " Kampfer fur die liebe ". Faza trista este ca are doar doua episoade.

Site : http://anime-ro-sub.net/category/kampfer-fur-die-liebe/

Pa, pa.

7 răspunsuri:
| Chillcs a răspuns:

A avut premiera in martie, deci o sa apara cate un episod. Deocamdata nu ai de unde sa-l downloadezi si nici sa-l vezi online. Mai ai cateva luni rabdare si o sa apara tot.

| Anonimdarnuconteaza a răspuns (pentru positivity):

Numai 2 aparute sau 2 sunt de toate?

| Anonimdarnuconteaza a răspuns (pentru Anonimdarnuconteaza):

Si ala de 14 episoade a fost tot sezonul1?

| Anonimdarnuconteaza a răspuns (pentru positivity):

ヒナタ Am dat pe site-ul tau a nu gasesc Kampfer sad

| positivity a răspuns (pentru Anonimdarnuconteaza):

Site-ul respectiv a fost şters acum o lună.
Era cam singurul site un ai fi putut vedea acel anime, sezonul doi.
Am găsit doar două episoade pe peţeava.ro
Nu mă lasă să postez link-ul unde ai fi putut vedea cele două episoade, dar, caută pe peţeava.ro ''Kampfer fur de liebe'' şi vei găsi.

| positivity a răspuns (pentru Anonimdarnuconteaza):

Da. Acela a fost doar primul sezon.

| JiTerra a răspuns:

Http://www.deseneanime.ro/......nt-page-1/ aici este ultimul episod din sezonul 2... dati voi la episoadele precedente;) oricum...e cam naspa daca asta e finalul :|