| MargotKlava a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog frumos niste seriale in genul Skins UK? Adica drame adolescentine si problemele cu care se confrunta acestia si lista poate continua. Dar subiectul sa fie in principiu focusat pe perioada adolescentei.
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce am văzut eu : Misfits / Skins US / Shameless / Gossip Girl și Pretty Little Liars, cel mai probabil.

Dacă vrei și filme :
Thirteen 2003;
Kidulthood 2006;
Dazed and Confused 1993;
Alpha Dog 2006;
All the Boys love Mandy Lane 2006;
KIDS 1995;
SexDrive 2008;
EuroTrip 2004;
American Pie 1999 / sunt mai multe;
The Perks Of Being A Wallflower 2012;
Project X 2012;
Spring Breakers 2012;
LOL 2012;
The Girl Next Door 2004.

5 răspunsuri:
| milkie a răspuns:

Teen Wolf, How To Get Away With Murder, The Vampire Diaries, Scream Queens.

| faramatania a răspuns:

Seriale cu adolescenți:Gossip Girl, The O.C., Hellcats, The Carrie Diaries,Awkward,Finding Carter,Blue Mountain State, Love Child, Jane By Design,Smallville, Shameless, Bunheads, Greek, Nowhere Boys, The Inbetweeners (2008),Misfits,Scream Queens, Slide (2011-)

| R0R0 a răspuns:

Pretty Little Liars
Once Upon a Time
The Vampire Diaries
The Originals
Gossip Girl
True Blood
Teen Wolf.

| MargotKlava explică (pentru R0R0):

Multumesc mult! Pretty Little Liars, Gossip Girl si Teen Wolf chiar urmaream.

| R0R0 a răspuns (pentru MargotKlava):

Nu ai de ce.