| MadyBotnari a întrebat:

spuneti-mi si mie niste filme interesante, am 13 ani, sunt fata si pina acum m-am uitat la The Secret Circle, The Last Song, si mi-ai placut extrem de mult
puteti sa imi spuneti niste filme de genult celora de mai sus

Răspuns Câştigător
| aniitaa a răspuns:

Mission Impossible 4 Ghost Protocol, Safe.House.2012,Talento de Barrio cu Daddy Yankee, Dark.Shadows.2012 super tare filmu asta, Snow White And The Huntsman(2012) si asta e belea, Mama I want to sing :X, Burlesque cu X-tina, StarStruck...si dk mai vrei o sa iti mai zichee hee

2 răspunsuri:
| MadyBotnari explică (pentru aniitaa):

Mai zi-mi vreo doua te roog big grin