| KoWeD a întrebat:

Vreau niste animeuri super tari.Pana acum am vazut: High School DxD, High School of the Dead, Accel World, Ao no Exorcist, Arata Kangatari, Ano Natsu de Matteru, Asobi ni Iku eu!, Blood-c, Brave 10, BTOOOM!, CODE:BREAKER, Dakara Boku wa, H ga decinai, Dance in the Vampire Bund, Guilty Crown, Kami-sama no Memo-chou, Kenichi, Mirai Nikki, Oda Nobuna no Yabou, Persona 4, Psycho-Pass, Sword Art Online, Zero no Tsukaima, Zetsuen no Tempest, Death Note, Code Geass, kuroshitsuji, Naruto Shippuden, Angel Beats si cam atat imi aduc aminte acum. Cele mai tare animeuri primesc FUNDA!

5 răspunsuri:
| didiblack a răspuns:

Soul eater,Ouran,Vampire knight,Anohana,Kaicho wa maid-sama,InuxBoku ss,Date a live,To-love-ru,Lucky star,Amnesia,Special A,Kotoura-san, Kore wa zombie desu ca, Hyouka, C3, Yuru yuri,Nichijou,K-on,Seikon no qwaser,Tonari no kaibutsu-kun,School days,The world God only knows,Shakugan no shana,Chuunibyou demo koi ga shitai,Hellsing,Durara, K-project, Baka to test, Rosario+vampire, Gintama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună,
Poti incerca
Vampire Knight
Shakugan no shana
Gosick
Freezing
Inux Boku ss
date a live
Amnesia
Special A
Kore wa zombie desu ca
Seikon no qwaiser
Soul eater
Rosario vampire
Hellsing
xxxHolic
Elfen Lied
Another
Jigoku Shoujo
Tengen Toppa Gurren Lagann
Fairy Tail
Inuyasha
Chrono crusade
Deadman wonderland
Claymore
Shingeki no kyojin
Sankarea
Shiki
Kurokami
Sper ca te am ajutat și vizionare placuta.

| twilightt a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai uite cateva

| twilightt a răspuns (pentru twilightt):

Bokura Ga Ita
Hyouka
C3 - CubexCursedxCurious
Another
Ano Natsu de Matteru
Arakawa Under the Bridge
B Gata H Kei
Basquash
Danshi Koukousei no Nichijou
Gunslinger Girl
Hatsukoi Limited
High School of the Dead
Hyakko
Hyouka
Kaleido Star... nu-i vorba de liceeni, dar merita vazut, e foarte frumos!
Lovely Complex
Nazo no Kanojo X
Paradise Kiss
Recorder to Randsell
Shugo Chara

Skip Beat!
Sket Dance
Sora no Otoshimono
Special A
Toradora
Tonagura
Yozakura Quartet
Zero no Tsukaima
Zero no Tsukaima F IV
Zero no Tsukaima II Futatsuki no Kishi
Zero no Tsukaim III
Durarara
Medaka Box
Natsuyuki Rendezvous
To Aru Majutsu no Index
Kokoro Connect

Samurai:
Afro Samurai
Avatar: Legend of Korra
Ao no Exorcist
Arcana Famiglia
Chaos Head
Darker Than Black
Guilty Crown
Jormungand
Karas
Kaze no Stigma
Muv-Luv Alternative -Total Eclipse
Hatsuyuki Rendezvous
Regele Shaman
Saint Seiya The Lost Canvas
Samurai 7
Samurai Champloo
Sengoku Basara
Shigurui
Tengen Toppa Gurren Lagann
Tokyo Mew Mew
Angel Sanctuary
kaichou wa ma
Ghost Hunt
Dead Man Wonderland
Psychic Detective Yakumo
Highschool of the Dead
Ookami Kakushi
Kaidan Restaurant
Hell Girl
Petite Cossette
Ao No Exorcistid sama
Toradora
itazura na Kiss, Shugo Chara!, Durarara!, Clannad, Clannad After Story, Chobits, Kaze no Stigma, Air TV, Aishiteruze Baby, Soul Eater, Bokura ga Ita, Fairy Tail, Kimi ni Todoke, Bakemonogatari (recomand!), Nisemonogatari, Girls Bravo, Zero no Tsukaima, Special A, They are My Noble Masters, Rosario + Vampire, Vampire Knight, Lovely Complex, Baka to Test Shoukanjuu, YuruYuri, Kampfer, Ao no Exorcist, Sket Dance, Bakuman
As putea sa mai zic o gramada dar m-am hotarat sa ma opresc aici.Eu sper sa iti place
Fundita? happy

| Strwberrs a răspuns:

Kakerugui; Toriko; Death Note si Amnesia