| Gradinaru_Catalin_1998 a întrebat:

Vreau sa găsesc un film dar nu mai știu cum se numește, filmul era cu un bărbat care este otrăvit de soția lui și îngropat și își revine și iese afara și se răzbuna pe ea și pe amantul ei și în închide im casa în pivniță cu banii lor și el rămâne cu un câine lup care îl recunoscuse. Știe cineva numele?

Răspuns Câştigător
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Sal, asta cred ca este.
https://m.imdb.com/title/tt0099188/

4 răspunsuri:
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Buried Alive (1990)

| darrio2007 a răspuns:

Ingropat de viu.

| Gradinaru_Catalin_1998 explică:

Nu este buried alive 1990 și nici cel cu băiatul ala îngropat de teroriști

| Gradinaru_Catalin_1998 explică (pentru Cristian_Cristi_1986):

Salut, nu e asta ala era undeva cam pe la anul 2007 făcut cred nu e ala cu băiatul ala îngropat se teroriști în film bărbatul fusese otrăvit cu o otravă din peste și întra în moarte clinica sau ceva de genul și sparge sicriul cu pumnii și iese afara.