| usgvbriel a întrebat:

Salutare! am vizionat cu mult timp in urma un film ce nu reusesc sa il gasesc!
Era un tip bine facut ce conducea si autobuzul scolar si era si profesor!
Si a educat elevi sa se apere prin lupta!
Si a avut conflicct cu unchiul unui elev!
Ei se bateau pe plaja pe ritm de muzica!

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

Stilul de lupta se numeste Capuera. Este un stil de lupta deghizat sub forma de dans.

| usgvbriel explică (pentru StoicAnalysis):

Multumesc am reusit cu informatia ta sa gasesc filmul! acesta e only the strong.

6 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

"Numai cei puternici", cu Marc Dacascos
Stilul de luptă este capoeira, de origine braziliană

| alexm2004 a răspuns:

Cred că e vorba de "Never Back Down" (2008), dacă nu mă înșel.

| georgcyc a răspuns:

Nu este vb despre Arnold Schwarzenegger? El a educat elevii de grădiniță. Uite se numește,, Polițist de Grădiniță"
Ăsta e filmul?

| VoidEternal a răspuns (pentru georgcyc):

Copii de grădiniță care se băteau pe plaja?

| georgcyc a răspuns (pentru VoidEternal):

Nu, este vorba de copiii de grădiniță care învață de la Arnold cum să iasă afară în caz de incendiu într-o școală