| damnedwolf a întrebat:

Salutare lume am si eu o intrebare
am asteptat filmul GUARDIANS scrie ca a aparut
dar in rest nu-l gasesc nici unde de vizionat si din vreo mica sansa sa fie lansat si in Romania ca nu gasesc detalii despre film nici macar pe cinemagia
https://www.youtube.com/watch?v=LHoxuW01heg

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Cu plăcere.Am înțeles,dar încearcă să cauți după denumirea rusească, s-ar putea să găsești sau să-l găsești chiar online, poate chiar pe YouTube.Ți-am dat link-ul cu cinemagia, mai mult, ca să-ți arăt asta. Dacă-l cauți după Guardians, n-ai șanse să afli prea mult.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Uite aici, detalii, pe cinemagia:
http://www.cinemagia.ro/filme/zashchitniki-622453/

| damnedwolf explică (pentru faramatania):

Mersi mult de raspuns dar eu ma refeream la detalii despre aparitia lui

| damnedwolf explică (pentru faramatania):

L-am cautat si dupa numele rusesc dar nu l-am gasit din pacate

| faramatania a răspuns (pentru damnedwolf):

Mai aștepți atunci, va apărea până la urmă.