| LeonardM207 a întrebat:

Salutare, recent m-am apucat de One Piece sunt la episodul 90 și am auzit că are și filme, îmi puteți spune în ordine care sunt filmele? Și când trebuie să mă uit la ele, adică după ce episod.

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

In cat timp ai vazut cele 90 de episoade?!

| bookofknowledge a răspuns:

Eu sunt la zi dar nu mai stiu asa de bine filmele si episoadele vechi si nici de unde sa le iei, cred ca m-am apucat acum 6 7 ani ca sa ti faci o idee de ce memoria mea e asa de inceata, dar e animeul meu preferat. Astept sa ajungi la arcul wano.

| LeonardM207 explică (pentru Celcestietot):

Cred că o săptămână