| GameFace a întrebat:

Salutare TVD, puteti sa imi spuneti si mie de ce Nina Dobrev (Elena) nu va mai fi in film? am auzi ca renunta,

Răspuns Câştigător
| Andreeaa19 a răspuns:

Da,renunta,insa serialul continua. NU a spus de ce pleaca, se zvoneste pe net ca ar fi deranjat-o ca Ian are o relatie cu Nikki Reed (cu care s-a si casatorit, insa Nina a spus inainte de casatoria celor doi ca va parasi serialul)
http://m.cinemagia.ro/stiri/nina-dobrev-prsete-jurnalele-vampirilor-28535/

4 răspunsuri:
| GameFace explică (pentru Andreeaa19):

Multumesc mult, chiar ma intrebam de ce. Oricum nu va mai fi la fel, serialul asta m-a marcat intr-un fel sau altu...

| GameFace explică (pentru Andreeaa19):

Desi am gasit un articol in care spune ''Fixați-vă centurile de siguranță. Dacă aveți senzația că știți ce urmează, nu știți'' nu stiu ce a vurut sa spune prin aceasta fraza, dar o-sa fie ceva ))

| Andreeaa19 a răspuns (pentru GameFace):

Da, am văzut si eu unele articole. Acum se spune ca in seZonul 7 o sa se bazeze mai mult pe fratii salvatore :d
Fără ea nu va mai fi la fel, însă poate fi chiar mai bun serialullaughing. Ian si Nina făceau un cuplu superb atât in viata reala, cat si pe platourile de filmare

| GameFace explică (pentru Andreeaa19):

Chiar imi doresc sa nu plece, eu speram ca va fi din nou cu Stefan, dar dupa cum se vede nu sunt sanse))