| RisiKo a întrebat:

Salutari. Era un film nu foarte nou,nu foarte vechi in care un tip era lasat masca la propria nunta, mireasa s-a despartit de el in fata altarului iar el dupa a decis sa calatoreasca in jurul lumii iar pe parcurs s-a indragostit de altcineva. Vreau sa revad filmul insa am uitat cum se numeste. Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Art of Travel (2008)?
https://www.cinemagia.ro/filme/the-art-of-travel-30029/

4 răspunsuri:
| combativul a răspuns:

Las un com ca vreau si eu sa stiu!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate fi cel pe care l-a menționat userul @nda, dar vezi și Runaway Bride(1999), Search Party (2014)

| RisiKo explică (pentru combativul):

Salut. "The art of travel " este filmul.