| Mascatu69 a întrebat:

salutari TPU era o telenovela pe acasa cu 2 surori parca si una din ele muncea si un bogatas a luat-o sa locuiasca cu el si parca mai era un om batran care sa pefacut ca este mort dar nu era cum se numea telenovela asta?

Răspuns Câştigător
| laura1999 a răspuns:

Eva luna probabil

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă îți amintești, spune-mi anul în care l-ai vizionat și s-ar putea să-l găsim. happy

| RobertMoon a răspuns:

Daca imi dai mai multe detalii in legatura cu telenovela iti spun, sunt tare in domeniul asta laughing

| Mascatu69 explică (pentru RobertMoon):

Pai nu prea stiu nici eu asa multe cred caa era undeva prin anii 2011 sau 2012 si baiatul acesta lucra pe camp pea colo laughing si prietenul uneia dintre surori era un baiat de cartier din asta sti cam atat imi amontesc

| Aretha a răspuns:

Yamay

| Mascatu69 explică (pentru laura1999):

Chiar asta era multumesc mult happy