| YoungLuckyFriendly a întrebat:

Se uita cineva la "The vampire diaries"? Daca da raspundeti va rog la o intrebare : In ultima serie care a iesit (sezonul 4 episodul 6) Stafan & Elena s-au despartit? Astept raspunsuri! Multumesc! big grin

6 răspunsuri:
| miss1elisa a răspuns:

Sall,mie imi place foarte mult VD dupa cate eu am inteles ei nu s-au despartit doar sau certat... Pursisimplu ei au prea multe probleme acum sa se gindeasca inca si la relatii... sper ca te-am ajutat pa pa

| YoungLuckyFriendly explică (pentru miss1elisa):

Mersi mult!

| cRaZyYkiD a răspuns:

Buna,mie mi s-a parut ca au avut o discutie cat se poate de calma si de serioasa, Stefan i'a spus intr'un fel ca stie ca ea il iubeste mai mult pe Damon.Ca nu mai e apropiata de el cat e da Damon..., ca nu mai are incredere in el...deci mie mi s-a parut ca s'au despartit. Daca chiar e asa, imi pare rau, Stefan+Elena fac un cuplu super, pe de alta parte Ian+Nina fac un cuplu grozav!

| TrueLoveWins a răspuns:

Practic nu s-au despartit dar am vazut trailerul episodului 7 unde Stefan ii spune lui Damon ca Elena s-a despartit de el si ca s-ar putea sa fie cea mai fericita zi din viata lui Damon

| YoungLuckyFriendly explică (pentru TrueLoveWins):

)) da... mersi

| YoungLuckyFriendly explică (pentru cRaZyYkiD):

Da. sunt de acord cu tine! mersi mult!