| FulgaJojo a întrebat:

Seara! Caut un film de mai bine de 6 luni ????si nu il gasesc, am uitat complet numele ???? va povestesc un pic din el ???? stiu ca era o mama singura cu un baietel si stiu ca treceau prin momente destul de grele daf de fiecare data aparea un barbat si ii ajuta, stiu ca o data a fost furtuna si i-a cazut un copac pe acoperis si la rupt, ii ploua in casa si a inceput sa se gandeasca cum ar fi cand se trezeste sa fie acoperisul reparat, cand s-a trezit acel barbat ii repara acoperisul fara ca ea sa stie. multumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic ca nu stii numele filmului...
Dar cine sunt actorii care joaca in film?

| relian a răspuns:

Este prea putin povestit, daca filmul este si vechi, cam slabe sanse sa stie careva doar din cit ai spus.

Vorba lui Violeta, ce actori jucau, macar de ai stii un actor, dupa e usor sa afli ce film ar fi.
Filmul era american, sau cine il facuse?