| anonim_4396 a întrebat:

Seed of Chucky. mai are continuare? eu am vazut 5 parti... Child's play 1, 2 si 3, Bride Of Chucky, Seed Of Chucky mai este vreo continuare?

Răspuns Câştigător
| iLoveLolipop a răspuns:

Deocamdata sunt 5 parti partea 6 se lanseaza in 2013 se numeste revenge of chucky -revenirea lui chucky am cautat dar pana la urma am aflat ca filmul va fi lansat in 2013 happy bafta

2 răspunsuri:
| DiaDianaa a răspuns:

5 parti?:O omg eu doar de cele 3 parti stiam. pana la urma moare Chucky?sadX_x

| MishalufLv a răspuns (pentru DiaDianaa):

La sfarsitul celei de-a 5-a parti baiatul lui primeste un cadou cu o mana de a lui Chucky... astept sa vad poate este vreo continuare