| MartaDaria a întrebat:

Seriala cu adolescenti si ACTORI FRUMOSI?
gen riverdale.

6 răspunsuri:
| Adinaaa76 a răspuns:

13 reasons why e in genul riverdale drama mister etc

| MartaDaria explică (pentru Adinaaa76):

Vazut

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Shameless este foarte bun. Ai ce vedea in acel serial crede-ma. Si glume bune. Mai poti vedea si the 100 foarte interesant serialul

| Adry05 a răspuns:

Shameless, skin, 90210, teen wolf, the vampire diaries, the originals, true blood, gossip girl

| faramatania a răspuns:

Gossip Girl,The O.C.,Skins,Skam,Hellcats,The Carrie Diaries,Awkward, Finding Carter, Jane By Design, Smallville, Shameless, Bunheads, Red Band Society, 13 Reasons Why, Pretty Little Liars, Ravenswood

| marihen a răspuns:

Shameless, Teen Wolf, 13 reason why, Skins, 90210