| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film indian de dragoste ...Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Bia125 a răspuns:

Hei. Mie mi-a placut Asoka, Dilwale Dulhania Le Jayenge, Hum Dil De Chuke Sanam. Cel mai mult mi-a placut asta:Monsoon Wedding ii super.

8 răspunsuri:
| Originaly a răspuns (pentru faramatania):

Oke multumesc vroiam parerea voastra big grinnu un site nu am formulat intrebarea prea bine, Multumescwinking

| Annll a răspuns:

Mie acestea mi-au placut foarte mult.

Devdas

Umrao Jaan

Om shanti Om

Lucky: No Time for Love

| Originaly a răspuns (pentru Bia125):

Oke multumescwinkingchiar am descarcat acum Monsoon happyhappy

| faramatania a răspuns (pentru Originaly):

La filme indiene nu prea mă pricep, n-am văzut prea multe, și de aceea.Nu e nicio supărare. Oricum, vizionare plăcută.

| Originaly a răspuns (pentru faramatania):

Oke sper ca nu te-ai suparat,sad imi cer scuze, nici nu am formulat prea grozav intrebarea... oricum gestu conteaza ca miai raspuns...pwp multumesc take care!:*

| faramatania a răspuns (pentru Originaly):

Nicio problemă, nu mă supăr chiar așa de ușor, iar subiectul acesta nu constituie chiar un asemenea motiv.