| costi193 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va roog frumos niste filme de dragoste? mai noi...anul 2009 in sus..cat mai multebig grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Great Gatsby (2013)
Beautiful Creatures
Upside Down
Now Is Good
The First Time
Safe Haven
To The Wonder
Hope Springs
Hit & Run
Rock Of Ages
LOL
Midnight In Paris
Crazy, Stupid, Love
The Vow
One Day
This Means War
The Words
In Time
Remember Me
Dear John
The Last Song
It's Complicated

2 răspunsuri:
| costi193 explică (pentru faramatania):

Merci,MArele Gatsby l-am vazut si e marfa...pacat ca are final tristsad

| faramatania a răspuns (pentru costi193):

Da așa este, nu e el la prima strigare (a mai existat producția din 1974) dar acum este pus în valoare complet prin incontestabilele efecte 3D.Un film foarte bun cândva (jucat magistral de carismaticul Robert Redford), a ajuns acum extravagant, chiar acesta este cuvântul care îl definește și gradios și impresionant.//Îți mulțumesc și eu pentru apreciere.