| maradona10 a întrebat:

Spuneti repede filme de actiune cat cuprinde cu care sa nu mha ia somnul happy

11 răspunsuri:
| anonymous09 a răspuns:

Uita-te la red : retired extremely dangerous. e si actiune, te face sa si razi, e super

| Wut a răspuns:

Fast and furious

| Syssissy a răspuns:

Agent 007

| maradona10 explică (pentru Syssissy):

AGENT 007 pai are vreo 20 de serii cand mha uit la toate

| Syssissy a răspuns (pentru maradona10):

Te uiti la una din acele 20 de serii laughing

| maradona10 explică (pentru Syssissy):

Pai dc. nu te uiti de la primul "episod"pana la ultimul nu are nicio intelegere eu unul nu pot vedea un film de la a 2-3 serie pentru. ca nu inteleg nimic :laughing))))))))

| Syssissy a răspuns (pentru maradona10):

A...big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul Arrow.
sau :
Zatoichi, Yojimbo, Elementary, Hell on Wheels, The Tracker, Inglorious Bastards ...etc

| maradona10 explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau gen ....the protector ...cu lupte arte martiale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru maradona10):

Da un search pe guagal si scrie "top martial arts movies" sau "best fighting movies"... sau ceva de genul. Sunt multe filme. Gasesti liste intregi pe IMDB.

Aveam si eu o lista cu filme dar nu mai stiu pe unde e. Zatoichi si Yojimbo sunt cu samurai.

| Evolution18 a răspuns:

Doomsday