| DeeaDiduu a întrebat:

Stie cineva de ce nu a dat urmatorul episod de la Violetta de pe disney channel? Din cate stiu eu se difuzeaza de luni pana vineri de la ora 18:00 si in reluare a doua zi pe la 14:20 (nu sunt sigura) dar luni in 18 martie a dat din nou primul episod, de ce?!

Răspuns Câştigător
| StephyMonster a răspuns:

Probabil nu au tradus toate episoadele sau au dat ca sa prinda si altii care nu au apucat[primele ep.].Da, da la 14:20 reluarea din ziua de dinainte, apoi da 2 episoade seara pe la 9, cum s-a nimerit acum primul si urmatorul. Sper sa dea de luni continuarea, adica ep 21 sad

4 răspunsuri:
| VadCulori a răspuns:

O fi mancat-o bau bau...

| DeeaDiduu explică (pentru StephyMonster):

Da,si eu sper.O sa ajung sa ma plictisesc pana cand o sa dea din nou

| StephyMonster a răspuns (pentru DeeaDiduu):

Pai ori mai avem de asteptat ca sa se reia toate episoadele vechi, ori dau direct sapt viitoare episodul 21.

| DeeaDiduu explică (pentru StephyMonster):

Sper sa dea saptamana viitoare