| Annitu a întrebat:

Sunteti fan TWILIGHT?
Daca da, care e personajul vostru pereferat?love struck

Răspuns Câştigător
| dyanna a răspuns:

Imi place Bella - pentru ca e atat de inocenta si naiva (in sensul bun al cuvantului) si pentru ca e impiedicata - e foarte funny- si pentru ca e putin timida, si pentru ca e "genul care sufera in tacere" si pentru ca a avut curajul sa se indragosteasca de un vampir, etc.

imi mai place edward (bineinteles) - pentru ca e ata de dragut, si are aceea atitudine de protector si pentru ca e total indragostit de Bella si ca a avut taria de a-si stapani seta in prezenta ei, etc.

imi place Alice (la nebunie) - pentru ca e atat de "firava" si dragalasa si merge parca in pasi de dans si pentru ca e convingatoare si e o sora si o prietena buna si pentru ca e foarte comunicativa (atat cat isi permite) si pentru ca e foarte delicata si micuta si... o ador:X

si, nu in ultimul rand, imi place jacob - pentru ca e un prieten atat de bun (cine nu a citit cartea o sa vada in new moon), si atat de loial si o iubeste pe Bella neconditionat, chiar daca aceasta e indragostita de cel mai mare dusman al lui, si ca in ciuda rezistentei Bellei in fata lui, o face pana la urma sa-i dea seama ca e indragostita de el... si pentru ca e amuzant, si ia totul in gluma...big grinbig grinbig grin

50 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edward si jasper sunt pe primul loc dintre baieti. iar fete. o ador pe alice.mai bine zis cred ca pe toate dar alice e pe primul loc.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)edward
2)Bella
3)Alice
3)Emmett
4)Jaster
5)Mr.Cullen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jacob

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alice si jasper:X
iii adoooorrrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personajul meu preferat este alice (ca femeie ), si eduard(ca barbat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jasper.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alice cullen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am plecat in america cu mama ca sa lucreze acolo si am ales sa imi schimb numele in alice cullen si ea in esme cullen si ce surpriza mama lucreaza in forks
iar casa unde stam este cea in care s-a filmat casa fam cullen
mama tocmai a cumparat-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert pattinson:X:X e prea tare :X mai ales taylor care seamana un pic cu iubi meu
:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt fan twilight si personajul meu preferat este Kristen Stwart si Robert Pattison

eileen
| eileen a răspuns:

Eu sa stii ca nu mai tin mintele personajului, dar imi place tipul acela indian cu parul lung care e indragostit de Bellawinking e cute rau.

| Paula a răspuns:

Macar stiu ca nu sunt singura care imi place filmu asta laughing, nu stiu de ce imi place asa mult... dar imi place. ii super... abia astept part two love strucklove struck

| AllenTJ a răspuns:

Nu! E un film prost

| Teardrop:] a răspuns:

Edward Cullen:X:X

| LiLlYAnNe a răspuns:

Alice Cullen, Bella, Edward Cullen...

| eb4ever a răspuns:

Sunt extra mega giga fan twilighT bineinteles imi place edward cullen! il ador! si da imi place si robert pattinson!

| zuzulina a răspuns:

Jasper si emmett pentru fanele edward si el e dragut asta e din cadrul masculilor din acela feminin sunt alice si rosalie si bella(in luna noua)

| blackgirl a răspuns:

Edward :X:X:X