| Addaa1998 a întrebat:

Te cunos de undeva a inceput azi este si saptamana viitoare?

5 răspunsuri:
| Differentx13 a răspuns:

A început astăzi, pe Antena 1.

| LiliJB a răspuns:

A inceput in seara asta? Mersi!

| vali1985 a răspuns:

Da!
Va fi si saptamana viitoare.

| Addaa1998 explică (pentru vali1985):

Mersii mult!happy
Ador emisiunea aceasta!
E preferata mea!

| mixxjim a răspuns:

Nu a inceput azi noul sezon, astea sunt reluari, un set de "best of" din sezonul care a fost. de-abia maine aflam daca dau si saptamana viitoare, cand apare programul pina martea viitoare. in sezon era simbata emisiunea asta. am inteles ca o sa fie un nou sezon din toamna happy sper sa fie, o emisiune draguta in sfarsit, fara scandaluri si tot felul de ciudati/ciudate