| Balicescu_Alex_1997 a întrebat:

TPU am vazut un film care avea 2 parti, era parca coorean cred, unde se bateau clanuri si fumau mult laughing aveti vreo idee?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Alianța PNL - USR!
hee hee
Ăla care a "fumat" era Câtzu!
laughing

| darrio2007 a răspuns:

Daca era coreean ti-as fi spus dar daca e coorean. nu stiu sa existe.

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru darrio2007):

Asa se întâmplă când ma grăbesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca este filmul pe care il cauti, dar eu iti recomand Kung fu hustle ( kung fu la gramada ), este amuzant si cred ca nu-ti vei pierde timpul degeaba urmarindu-l...

| darrio2007 a răspuns (pentru Balicescu_Alex_1997):

Nu te mai grabi. O greseala de ortografie, nu neaparat in acest caz, poate schimba foarte mult sensul unei intrebari, frază, propozitie etc.