| dygas a întrebat:

UN FILM BUN DE COMEDIE? cine stie un film de comedie cu multe secvente de ras, sa merite vazut cap coada,sau clipuri ceva gen, in puii mei. ( fara singura casa sau seriile bd, le stim pe derost happy ), astept propuneri,linkuri cat mai multe,multumesc,

5 răspunsuri:
| SomeRandomDude a răspuns:

Uita-te la MacGrupers a fost pe PROTV e mortal filmul! Bafta sa-mi zici daca ti-a placut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O comedie romaneasca la care razi pe saturate este Nea Marin miliardar.
Uite si altele,
http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/2013/
Te pup!

| dygas explică (pentru SomeRandomDude):

Ok,dar da un link te rog ca eu nu l gasesc ...mersi

| Pikacciu a răspuns:

Mie una mi-a placut un film Rat Race in care joaca si Mister Bean. O sa mori de ras

| faramatania a răspuns:

21 & Over
The Hangover Part.III
Project X
The Campaign
The Three Stooges
The Dictator
Ted
Sex Drive
Borat