| claudiaoana a întrebat:

Un serial cu baieti draguti?

8 răspunsuri:
| Anabela777 a răspuns:

Riverdale.

| Adry05 a răspuns:

Riverdale, Teen wolf, The vampire diaries, Gossip girl!, sa zic si skins uk desi mai putin, the originals

| smihai23 a răspuns:

Legend of the Seeker, The Originals, Teen Wolf, The Vampire Diaries, Shadowhunters, Supernatural.

| TFlorentina8050 a răspuns:

Shadowhunters e genial, iti recomand sa te uiti, nu o sa te plictisesti niciodata de el! Sau Riverdale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TFlorentina8050):

Shadowhunter genial? Asta cred ca e cel mai prost serial din istorie.

| faramatania a răspuns:

Gossip Girl,The O.C.,PLL,Ravenswood,Damien,The Magicians, TVD, Hemlock Grove, The Gates, Skam

| TFlorentina8050 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te contrazic!

| lucyyketamenee a răspuns:

Shadowhunters, Skam, The 100, Riverdale, The Vampire's Diaries, The Originals, Teen Wolf, Arrow, Scream

Astea sunt toate serialele la care m-am uitat deja si nu o sa te dezamageasca baietii crede-ma xDD