| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot viziona episoadele din skake it up (totul pentru dans) in romana?

Răspuns Câştigător
| MCRgurl a răspuns:

Desenfaine.ro,cred.Acolo de obicei au cam toate desenele si serialele care au fost date pe Disney

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa se dea interdictie pe TPU pentru cei sub 10 ani

| Al3x998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine are 10 ani, eu sau tu? Ai vreo problema daca vreau sa revad niste seriale care au facut parte din copilaria mea?

| Al3x998 a răspuns (pentru MCRgurl):

Da. Am cautat si nu are. Multumesc pentru raspuns.

| Al3x998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Comentezi fara rost.

| LexiEla a răspuns:

Era un site pe care ma uitam la Liv si Maddy, cred ca era si acela acolo. O sa caut si revin cu un raspuns daca gasesc. Trebuie sa cercetez istoricul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Al3x998):

Esti amuzant/a

| Al3x998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce e amuzant?