| AlexPopa3442 a întrebat:

Urgent! Unde pot gasi Subtitrarea in romana a filmului The Woman in Black 2 :Angel of Death 2015? am cautat pe toate site-urile si nu gasesc nimic!

4 răspunsuri:
| Mineツ a răspuns:

The Woman in Black 2 nu are inca sub in romana din pacate, presupun ca diferite site-uri o sa-l traduca pana la urma dar habar n-am cand. Eu de obicei caut aleatoriu deci nu prea stiu multe site-uri in afara de 990. ro iar de celalalt film nu stiu, scuze.

| վፀiፀፀ a răspuns:

Nici nu ai sa o gasesti prea curand fiindca abia a fost premiera in cinema asa ca, vor mai dura vreo 1-2 luni cel putin pana va aparea subtitrarea in romana a filmului.

| Regizorul a răspuns:

Hardx.com gasesti toate subtitrarile.

| AlexPopa3442 explică (pentru Mineツ):

"The Woman in Black 2 :Angel of Death" 2015 este vorba doar de un film! Multumesc pentru raspuns!