| Muffins99 a întrebat:

Urmariti filmul"INIMA NU RESPECTA REGULI" eu il ador nu pierd nici-un episod m-am uitat de atunci cand Melda si Harun s-au casatorit, as vrea sa vad si parerea voastra pe mine sincer m-a fascinat.

Răspuns Câştigător
| Sisiliana a răspuns:

Este super! Ai vazut episodul de azi? 74? A fost super. Ster ca Yagmur sa nu moara

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita bunica, intreab-o pe ea!

| PatrickJ a răspuns:

Este fain filmul...pacat ca se misca cu incetinitorul la unele momente...

| sNukki a răspuns:

Sincer? Mi se pare un film plictisitor fata de celelalte filme/seriale turcesti, si crede-ma am vazut foarte multewinking Mama ce se mai uita la el.

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

Si mie imi place, dar parca a devenit prea plictisitor. M-am saturat ca Eda sa se supere asa des pe Harun si apoi el sa se tina dupa ea sa o impace. Parca e plictisitor cand vezi mereu acelasi lucru. Dar in rest e okwinking Mai imi place filmul de la pranz "La un pas de fericire". Si ala e dragut. Parca e mai frumos decat "Inima nu respecta reguli".

| Muffins99 explică (pentru Sisiliana):

Cu siguranta nu o sa moara dar oricem imi pare rau de ece a incercat sa o salveze pe Yagmur si im pere rau si de tatal Edei(a murit).