| bogdanxp a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine sa gasesc un film, era o femeie care iesea de la munca noaptea la 12 parca si era urmarita de o masina, sa zic de un SUV negru de groaza parca, dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii spunea „Gramatica limbii române", in regia lui Dostoievski.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai dat putine detalii, dar vezi daca e acesta:

O noapte de teroare (2008)
While She Was Out

https://m.cinemagia.ro/filme/while-she-was-out-29117/

| IceRope a răspuns (pentru darrio2007):

laughing

| IceRope a răspuns:

Schimbul 2 în Ferentari. Scenariul și regia, Cocalarus Retardici.

| bogdanxp explică (pentru floresdemayo):

Nu este acela, dar atât îmi aduc aminte ce am spus că ieșea de la muncă noaptea și o urmărea unu cu o mașină un criminal