| LoryZuzu1 a întrebat:

Va-ti uitat la Culoarea Fericirii daca Da ce v-a placut si ce nu v-a placut?happy

7 răspunsuri:
| Madalina00000 a răspuns:

Da m-am uitathappy a fost super filmullove struck
Deci nu mi-a placut ca a murit pesonajul principal adica sandra sau cum o chema si mi-a placut ca omul ala ceva cu A si-a revenit din handicaphappy cam atat tie?

| dellyt a răspuns:

Mi-a placut filmu si nu mi-a placut ca s-a terminat

| LoryZuzu1 explică (pentru Madalina00000):

Mi-a placut ca Ragini sa casatorut cu Ranvir.happy.si ce nu mi-a placut a fost ca a murit Sadhna si ca a murit si Ranvirsad

| KaRa23S a răspuns:

Si mie mi-a placut. Arata viata cu bune si cu rele, o viata foarte luxoasa, intr-o tara foarte diferita de altele, cu toate traditiile lor si sa nu mai spunem de actorii frumosi.

| georgigeorgi22 a răspuns:

Buna! M-am uitat la Culoarea Fericirii si mi-a placut foarte mult.Mi-a placut foarte mult rolul jucat de Alech si revenirea lui la normal, insa Sadna a fost o femeie foarte frumoasa si sensibila, sora sa Ragini era de culoare neagra si multa lume isi batea joc de esa, asta nu mi-a placut. Mi-a placut cum 2 frati s-au casatorit cu 2 surori, totul s-a petrecut in familie. Foarte frumos serialu. Aaa si inca ceva daca nu stiai pe National TV de luni pana joi la 19.15 incepe Culoarea Fericirii 2.

| LoryZuzu1 explică (pentru georgigeorgi22):

Culoarea fericirii 2? nu este triunghiul iubirii la 19.15, eu asa stiam si de la 20.15 incepe suflete pereche...

| georgigeorgi22 a răspuns:

Iooi da triunghiul iubirii 2 m-am incurcat eu dar si aceste 2 seriale sunt super bune.