| T3cHn0loGi3 a întrebat:

Voi nu va-ti saturat de disney channel vrem inapoi desenele :viata cu louie cei cu andy copii de la 402 o petitie poate ne va ajuta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu si eu vreau "Jetix" inapoi big grin, adica acolo erau cele mai faine desene, erau amintirile, copilaria noastra in acele desene happy, si mi'e dor foarte mult de niste desene si acelea sunt : Wunch Punch, Gin Gin si Patura Panda(daca il mai stiti), chiar si Wanter Malon erou de inchiriat, sau ceva de genu a si Ferma monstrilor... in fine mi'e dor de toate :X laughing.

7 răspunsuri:
| SkullDrawer a răspuns:

Ai dreptate cu ce ii ajuta desene astea pe astia mici ca na aste sunt numai batai na alea dq mai radeai un pic laughing

| AnaMaria12 a răspuns:

Eu nu m-am satura de disney channel dar nu ar strica sa bage si copii de la 402 si pe andy pe disney channel.

| lllullla a răspuns:

Sau poate youtube. sunt acolo toate serialele noastre preferate.

Apache
| Apache a răspuns:

Ce petitie ma? ...crezi ca tine de noi?
asta e.nu poti face nimic in legatura cu asta!
nu prea cred ca e copil care sa nu prefere fox kids sau jetix in locul lu disney channel!
dar nu ai ce face ...pana la urma atat timp cat nu esti obligat sa te uiti la respectivul post tv, o petitie nu prea cred ca este legala...

| Sissi_3625 a răspuns:

Si eu vreau jetixcrying

| Bibi16 a răspuns:

Si eu m-am saturat pana peste cap de disney channel,are toate porcariile,si sunt putine desene care si alea sunt porcarii.
Eu am crescut cu Fox Kids si Jetix,alea da desene,imi placea Viata cu Louie, Copiii de la 402, Galactik Football(e desenul meu preferat),Spioanele,Diabolik,Iron Man,X-Man, Cei patru fantastici, si cate erau de nu am timp sa le enumar pe toate.Eu si acum ma uit la ele pe internet.
Dar Disney Channel a cumparat Jetix, iar Jetix a fost oficial inchis, deci nu suntem in stare sa reusim.
Totusi bine ca le gasim pe net.

| AlhghgfgdgAlxfr a răspuns (pentru lllullla):

Http://www.youtube.com/watch?v=SdApaCXRIzc&list=PL49C47607A628E54B

Le-a interzis celor de la foxkids office sa difuzeze desenele cu Omul Paiangen (dobitocii de la Disney )