| alecsasweet a întrebat:

Vreau si eu o lista cu numele reale ale tuturor actorilor din serialul "Inima nu respecta reguli" (in special Tarik, Eda, Harun, Tolga, Melda, Nisa, Batu, Gozde, Burcu). Mersi :* Funda pentru cel mai rapid raspuns.

Răspuns Câştigător
| Bybi23 a răspuns:

sinem oztufan (melda) ozlem yilmaz (eda) BUĞRA GÜLSOY (Tolga) serhan yavas (harun) fikret hakan (feyyaz) deniz GÖKÇER (saadet) aliye UZUNATAĞAN (turakan) ahmet uz (cemil) hakan vanli (burak) aylin arasil(Isil) mert yavuzcan (batu) anil ÇELİK (kerem) HÜSEYİN erkanli (metin) roksen lulu (seval) didem yalinay (ferda) ozlem karatas (burcu) ceren canakci (gozde)...imi pare rau dar nu i-am gasit chiar pe toti iar, nu am avut voie sa scriu cu majuscule pe toti. fundita?

3 răspunsuri:
| HendrixKafkaLOVE a răspuns:

Bună. Cel mai rapid pentru tine este să intri pe imdb, este foarte bun site-ul și poți vedea și ce note a primit serialul, informații despre actori. Te sfătuiesc să intri!
Sper că te-am ajutat. Peace!

| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

Serhan Yavaș (Harun)
Ozlem Yilmaz (Eda)
Sinem Oztufan (Melda)

| alecsasweet explică (pentru Bybi23):

Mersi mult. da nu stii cum il cheama pe tarik? big grin