| cautjocuri88787 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme si seriale horror cu multe scare jumperi, dar sa nu fie populare ca le-am vazut pe alea populare.

3 răspunsuri:
| Davyduchiha2001 a răspuns:

Forgotten 2017, Sweet Home, Alice in Borderland, dintre ele Sweet Home, îți sugerez sa te uiți la ele fiindcă mie personal mi-au plăcut foarte mult, sper sa îți placă și ție

| Davyduchiha2001 a răspuns (pentru Davyduchiha2001):

Sweet Home e mai întunecat ca să zic asa, dar toate 3 sunt foarte bune părerea mea.

| Nezuko234 a răspuns:

The boogeyman, nu știu cât e de cunoscut, e apărut în 2023, terrifier 1 și 2, asta e mai mult gore(mult sânge, tortura, nu sunt asa multe jumpscare uri ), sinister, smile, toată seria saw(dar e posibil sa o fi văzut deja), evil dead rise, talk to me, sweet home(doar ca nu cred ca e chiar atât de horror, pur și simplu e un serial reușit ce bate în zona aia, și care mi-a plăcut), in the tall gras.