| Marayana a întrebat:

Am o pisica si inca trei puisori, dar eu nu imi doream pisici. Mama puilor am gasit-o la colt, langa un stalp, am luat-o si am ingrijit-o, acum nu are nici un an si are pui
Stiu ca nu e un site de anunturi pt animale dar doreste cineva un pui?

Răspuns Câştigător
| marin81 a răspuns:

Pregateste-te bine ca de acuma inainte o sa fii daruita cu pui de pisica/ du-te la un veterinar si vezi daca exista vreo posibilitate sa castrezi pisica

2 răspunsuri:
| Marayana explică:

Am facut asta...dar dupa e m.am intors din vacanta pisica mea a murit si bunicii mei au dat toti puisori

| marin81 a răspuns (pentru Marayana):

Imi pare rau, ramane sa iti faci rost de un pisic!