| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. stau la bloc si am un motanoi,un cotoi,zgariecios,muscacios. Si mama inainte dormea cu el in sufragerie acum s-a mutat cu mine in alta camera si nu il primim si pe el aici ca n-are stare si sare pe perdele si zgarie salteaua etc. Aseara a mieunat o ora,mi se rupea sufletul dar mama nu m-a lasat sa-l aduc si sarea pe usa saracul cryingSe simtea singur. acolo intuneric, azi dimineata m-am sculat la 9, am mancat, am plc la teatru ( uitasem de tigrutu ca ma grabeam, la 10 trebuie sa fiu acolo), la 12 m-am intors si m-am dus imd la motan. NU ERA! Mi-a mai facut odata asa cand eram la scoala si m-am intors, am plans dupa el toata ziua sad Acum 1-2 sap, vinerea ..azi e sambata si l-am gasit afr la o fereastra a unui subsol. vai ce bucurie pe mine, mi l-a gasit o fata si a venit la mine si a inceput sa toarca, nu venea la nimeni de speriat ce era. Deci ce sa fac? Sa ma duc sa-l caut? De venit acasa nu stiu daca poate veni si cred c-a sarit pe balcon straight face Ce sa fac? M-am obisnuit cu el de 5-6 luni. sad FUNDA.

Răspuns Câştigător
| bianca12maria a răspuns:

Daca chair ti la el ar trebui sa il cauti.Adica gandeste cum se simte el acum fara buna sa stapana.

13 răspunsuri:
| YoVyLLy a răspuns:

O sa vina, te asigur. Daca nu vine, iesi pe afara si inconjoara blocul si uitate peste tot in jurul lui fiindca mai departe nu merge pentru ca nu stie locurile. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru bianca12maria):

Mor! Ma duc, mai lasati comm-uri pana ma intorc.

| ombladon a răspuns:

Da-i foc

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ombladon):

Du-te naibi de satanist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

VA MULTUMESC TUTUROR SI O FUNDA MARE PENTRU BIANCA12MARIA. M-am dus unde l-am pierdut si data trecuta, l-am strigat si a venit.l-am cautat in ploaie. si i-am facut o baita ca cred ca iar a luat purici si era si murdar de praf laughing

| ombladon a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing ana mariutza rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ombladon):

Auzi tu ai luat pastile?

| ombladon a răspuns (pentru anonim_4396):

Pastilele tale? probanil ti le-a luat altcineva, mergi la farmacie repede, sa nu faci urat...

| bianca12maria a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc si scuze pentru greseala de ortografie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ombladon):

Mi-e mila de cei ca tine, care se cred smecheri si mari pe cand ei sunt doar niste mici punctulete care ocupa o mica bucata de spatiu (pe care n-o merita) prin lume.

| ombladon a răspuns (pentru anonim_4396):

Pastreaza astea pentu colegii tai de la gradinita

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ombladon):

Pentru cultura ta generala sunt in clasa a 5-a, nu la gradinita, nu te mai da asa de mare ca ma faci sa ma scarbesc, oi fi eu poate mai mica ca tine dar tot tu ai un intelect sub 0, cu indulgenta un IQ de 60...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu vorbesti? Individ care-si pierde viata pe net si pe tot felul de site-uri cu prostii nefolositoare. Get a life, mormolocule.