| anonim_4396 a întrebat:

As putea realiza o galaxie pe o chitara cu spray de grafiti?

Răspuns Câştigător
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Bineinteles ca se poate.Dar de ce? Esti sigur ca nu vei regreta mai târziu. Poate vei i dezamagit. Daca chiar iti doreste asta vorbeste cu cineva care se pricepe. Eventual un sediu/studio.

5 răspunsuri:
| MyDiana a răspuns:

Poi normal se poate dar se deseneaza mai micutzzz! Funddaa!?

| Bєshka a răspuns:

De ce nu incerci cu carioci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Nu am cum sa regret, doar daca iese o prostie laughing. O sa fac toata treaba pe o chitara cat mai ieftina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bєshka):

Fondul va fi negru, si in galaxie sunt si particule de alb care nu as avea cum sa realizez. happy

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru anonim_4396):

Treab ta.Este bine ca esti foarte sigur in ce vrei sa faci cu chitara ta.