| anonim_4396 a întrebat:

Baieti pot primi cadouri de la fete de 1 martie? Mi se pare nasol sa dau si sa nu primesc.

Răspuns Câştigător
| тeddyвeαr a răspuns:

Nu e neaparat.Eu sunt din moldova si diriga ne-a pus sa le luam cani baietilor T.T

8 răspunsuri:
| Carvia a răspuns:

In timisoara de 1 martie baieti dau martisoare si pe 8 martie tot iei dau ciocolata, deci ei pot sa iti ofere

| тeddyвeαr a răspuns:

Da pot primi. Si de ce te gandesti la chestia: "Eu dau si nu primesc nimic inapoi", ar trebui sa te bucuri pentru eiwinking nu fi copil, oricum bucura-te. vine indata 8 martie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Carvia):

Eu sunt baiat.

| тeddyвeαr a răspuns:

Aa scuze T.T m-am loat dupa poza si nume blushing. Le intorci fav pe 8 martie

| simyniku a răspuns:

Da asa e la noi... insa in moldova fetele daruiesc si ele martisoare baietilor. insa fiecare regiune are obiceiurile ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru тeddyвeαr):

Cum intorc farfuria daca atunci dau mamei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, sunt scumpe.

| тeddyвeαr a răspuns:

Da stiu dar eu il am pe unu mai plinut si nu stiu ce cana sa ii iau laughing. Pana la urma am cumparat una cu masini, motoare etc.