| Liviutz98 a întrebat:

am 13 ani si as dori sa stiu ce exercitii as putea sa fac pentru intarirea muschilor abdominali cat mai repede si eficient, si cei folositori pentru skandelberg. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| bogdy_7709 a răspuns:

Pai multe ambdomene flotari tractiuni la bara sa mananci multe fructe si legume sa nu fumezi(asta in cazul daca fumezi). fara fast food asta am facut si eu si am muschi mari sa practici un sport.cel mai bun e innotul.bafta fundapuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| AndreIT97 a răspuns:

In primul rand e skanderberg, in al doilea rand trebuie sa faci multe flotari si tractiuni si in al treilea rand sa o lasi usor cu dulciurile. Bafta!

| Liviutz98 explică:

Pentru abdomen puteti da un link pentru abdomene corecte(sau alt exercitiu pentru abdomen)? Funda