| pitbull93 a întrebat:

am nevoie urgent de ajutor, mi-am cumparat un pui de amstaff si pana maine nu am mancare pentru caini si ce mi-ati sugera sa ii dau altceva de mancare

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Orice manci si tu, e un caine manca si supa si oase si paine goala la foame. Acuma daca e de rasa hay sa ii dam numa mancare de caine, se va obisnui prost si nu va mai manca altceva. Cainele se hraneste cu resturile noastre, bine nu zic acum sa ii dai numa firmituri.

| pitbull93 explică (pentru AtateaConditii):

Pai ma gandeam ca acum cat ii mic sa ii dau mancare de caini fiind ca acum ii mai sensibil si ca sa se dezvolte are nevoie de mancare buna

| viotedy a răspuns:

Sa-ti traiasca.o zi nu pateste nimic, ii dai ce ai carne fiarta, mancarica, pilaf, ce ai.

| CoCoPitikA a răspuns:

Buna, pai e bine sa ii dai multe fierturi ( putina carne, paine inmuiata in lapte, ..nustiu ceva ce nu e prajit.winking pentru ei nu sunt bune deloc prajelile, se vor simti rau, cum nici pentru oameni nu sunt bune prajelile.winkingwinking happy ) Succes:*