| MariaEElena0505 a întrebat:

Buna. Am o catelusa care a vomitat de cateva ori. Am dus-o la veterinar si acolo i-a facut o injectie. Se pare ca mancarea a fost de vina. Ai mei ii da mancare nepotrivita cand eu sunt plecata, dar o sa am grija de acum incolo. Insa astazi cand am revenit acasa, am observat ca ii tremura partea inferioara a corpului. Se poate sa fie din cauza injectiei, ca un fel de efect secundar? Oricum si maine ma duc la medic, deci este okay. Insa as vrea sa stiu de ce tremura si daca s-ar putea din cauza injectiei. Multumesc.

6 răspunsuri:
| 120bulevard a răspuns:

Arata asta a site de veterinari? happy Asteapta pana maine si iti spune medicul in fata

| MariaEElena0505 explică (pentru 120bulevard):

Este un site unde oamenii pun diverse intrebari, inclusiv medicale ')

Răspuns utilizator avertizat
| MariaEElena0505 explică (pentru Bubico2022):

Crezi ca ma asteptam la un raspuns concis si clar? Ma asteptam doar la o parere. Poate de la cineva care a patit la fel ca mine. Si eu avand caine cunosc putin mai mult fata de cei care nu au. Si da, stiu ca sunt si doctori aici. Medici veterinari nu stiu daca sunt, dar de medici stiu sigur ca exista.

Răspuns utilizator avertizat
| MariaEElena0505 explică (pentru Bubico2022):

In primul rand, ai grija cu limbajul. Nu te-am insultat, asa ca vezi cum mi te adresezi. Am fost la veterinar. Si n-am inteles ce anume? Cred ca tu n-ai inteles ce voiam. Voiam o parere de la cineva care are un caine. Care a trecut prin ce am trecut si eu. E asa greu de inteles? Nu degeaba avem destui analfabeti functionali.